←  Pluginy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

pomysł na moda

Locked

  • +
  • -
darkman's Photo darkman 15.02.2009

ma ktoś z was może jakiś pomysł na większego moda? chodzi mi o coś zupełnie nowego co jeszcze nie zostało napisane.
Quote

  • +
  • -
silversurfer's Photo silversurfer 15.02.2009

darkman, Najpierw miałem pewien pomysł dotyczący cs'a retro tylko nie za bardzo wiedziałem co by miało tam być :D można by jakieś mapki stare do tego dać albo coś, ale trochę to sensu nie ma przecież nie będzie wyboru wybierz klase młodzi i starzy :D

Według jedyne co się może udać to coś z krwią itp. :) nie zombie, ale jakiś vampir mod albo coś podobnego dracula mod.
Quote

Gość__* 15.02.2009

Co do OLDSCHOOL to podmiana modeli broni na stare + usunięci nowych broni co są w 1.6. Dodać możliwość sadzenia HS z HG ^^
Quote

  • +
  • -
Miczu's Photo Miczu 15.02.2009

Ja mam pymysla, ale zachowuje dla siebie. Najwyzej z powodu mojego notorycznego braku czasu moge sie pobawic w wspolny projekt.
Quote

  • +
  • -
Abes Mapper's Photo Abes Mapper 15.02.2009

Może jakiś mod 4fun? Np.: dyskoteka. Kiedyś ktoś do mnie pisał czy bym nie zrobił mapki bo chce taki mod zrobić. Chyba majkel czy jak mu tam :P Mapke moge zrobić a modzik może by był fajny :D
Quote

  • +
  • -
darkman's Photo darkman 15.02.2009

Może jakiś mod 4fun? Np.: dyskoteka. Kiedyś ktoś do mnie pisał czy bym nie zrobił mapki bo chce taki mod zrobić. Chyba majkel czy jak mu tam :P Mapke moge zrobić a modzik może by był fajny :D


ghw disco już jest, chodzi mi o coś większego. chciałem z quake'a zrobić ale problem z modelami broni i innych rzeczy.
Quote

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon's Photo mgr inż. Pavulon 15.02.2009

Abes_Ziomal, po twoim pomyśle wpadł mi do głowy mod CS: The Sims ^^
A ogólnie problem w tym że dużo pomysłów zostało już wykorzystanych a stworzenie czegoś całkiem innego, co będzie się wyróżniało będzie problemem. Zawsze można spróbować motyw z jakiegoś filma jak to inni robią :D
Quote

  • +
  • -
Abes Mapper's Photo Abes Mapper 15.02.2009

A może jakiś Matrix Mod ? Że jak strzelasz to spowalnia się czas lub coś w tym stylu. Albo widzisz jakoś inaczej.

EDIT:

HAHA chcesz modu? Zró TIBIA MOD a chętnych nie zabraknie :lol: :lol: :lol:
Quote

Gość__* 16.02.2009

A może jakieś wyścigi na mapie + pojazdy śmieszne tylko tu głównie są potrzebne mapy ;-)
Quote

  • +
  • -
grankee's Photo grankee 18.02.2009

Grał ktoś z was kiedyś w splinter cell? No to właśnie jest mój pomysł, tylko, że to jak tworzenie nowej gry na silniku hl, który sporo rzeczy ogranicza :/
Quote

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon's Photo mgr inż. Pavulon 18.02.2009

Jak bardzo splinter cell'owego moda byś chciał zrobić ? Bo gierka ogólnie fajna, ale żeby zrobić jeszcze dobrego co-op'a w niej to byłby już komplet. Ale jakieś niestandardowe mapki też by się przydały.
Quote

  • +
  • -
Miczu's Photo Miczu 18.02.2009

splinter cell fajna gra, ale nie osiongalne jako mod bo nie zmusisz przeciwnika by udawal nieswiadomego ze cos sie dzieje, a rasz i nawalanka do splinter cella nie pasuje.
Quote

  • +
  • -
WHineye's Photo WHineye 18.02.2009

Ja mam taki pomysł, żeby modele broni, podmienić na jakieś "kosmiczne", i aby bronie droższe były, i żeby sie kasa zapisywała razem z exp. i do tego mapki zrobić "kosmiczne", może jeszcze pancerze hełmy itp. :P

miało sie to nazywać ratchetmod (ratchet to gra taka na ps2 :P)

Ale z powodu że jeszcze z pawnem za pan brat nie jestem... to sie za to nie wziąłem. :P

PS. Mam jeszcze 2 pomysły, ale to sam za jakiś rok-2 pewnie zrobie. x3
Quote

  • +
  • -
GuTeK's Photo GuTeK 18.02.2009

Ja tez mam jeden pomysł jest nawet w trakcie robienia tzn na razie projekt się zatrzymał bo robię GameTrackeraDiablomoda
Jak skończę GameTrackera to może dokończę tego moda :P


Kurek a co do moda z wyścigami jest taki tzn ktoś już robi jest tego filmik na yt ( z mapami nie będzie problemu ) ale według mnie ten modpomysł jest bez sensu.
Quote

Gość__* 18.02.2009

Kurek a co do moda z wyścigami jest taki tzn ktoś już robi jest tego filmik na yt ( z mapami nie będzie problemu ) ale według mnie ten modpomysł jest bez sensu.

Wiem, HLRally. Mi chodzi o coś innego. Napiszę potem dm na PW ;-)
Quote

  • +
  • -
darkman's Photo darkman 18.02.2009

nie hl rally :D
Quote

  • +
  • -
GuTeK's Photo GuTeK 18.02.2009

nie o to mi chodziło :P Zobacz sobie to ;)
Quote
Locked